قالب پاورپوینت رایگان

امتیاز 3.89 ( 19 رای )

مزایای قالب آماده پاورپوینت

قالب آماده پاورپوینت برای راحتی کار طراحان اسلایدها ارائه می شود. در نظر بگیرید که یک فایل پاورپوینت برای ارائه ساده یا پیشرفته آماده سازی می شود و باید نکاتی را به عنوان استاندارد طراحی قالب پاورپوینت در نظر بگیرد. حال اینکه طراحی این قالب ها زمان بر بوده و باعث افزایش زمان پیشرفت پروژه ها می شود. ارائه قالب آماده پاورپوینت، باعث کمک به طراحان مبتدی و حرفه ای این زمینه می شود.

 

 

چند نمونه از تم های پاورپوینت رایگان

تم پاورپوینت گل های زیبا

قالب پاورپوینت زیبا

تم پاورپوینت درخت نخل

تم پاورپوینت مینی برگر

تم پاورپوینت مدیر جوان

دانلود اسلاید پاورپوینت مدیریتی

تم پاورپوینت آزمایشگاه

تم پاورپوینت نظامی سرباز و کودکان

تم پاورپوینت گل آفتابگردان

تم پاورپوینت مد روز

تم پاور پوینت بالابر

تم پاورپوینت کوادکوپتر

تم پاورپوینت ورزشی گلف

تم پاورپوینت ایمنی

تم پاورپوینت بسکتبال

قالب پاورپوینت ورزشی

تم پاورپوینت سرباز

قالب پاورپوینت نظامی

تم پاور پوینت اسکیت بورد

تم پاورپوینت جت و آتش

قالب پاورپوینت نظامی

تم پاورپوینت بادام

دانلود قالب پاورپوینت سخنرانی تغذیه

تم پاورپوینت برج ایفل

قالب پاورپوینت گردشگری

تم پاورپوینت حیوان و طبیعت

اسلاید سپاسگزاری پاورپوینت

 

در ادامه مواردی را در خصوص دانلود بهترین قالب آماده پاورپوینت ارائه خواهیم داد که شما بتوانید یک قالب بسیار جالب و جذاب را برای موضوعات و پروژه های خود انتخاب کنید.

دانلود قالب پاورپوینت رایگان

 

ویژگی های قالب های پاورپوینت

قالب های پاورپوینت باید یک سری ویژگی های انحصاری را دارا باشند تا به میزان جذابیت ارائه آن مطالب افزوده شود. در نظر بگیرید که مطالب ارائه شده در راستای یک موضوع تخصصی می باشند و باید در خصوص یک حرفه صنعتی توضیحاتی را بیان نمایند. اکنون باید قالب انتخابی را به نحوی طراحی نمود که ماهیت محتوای ارائه شده توسط پاورپوینت را بیان نماید.

انتخاب رنگ ها، تصاویر، انیمیشن ها و غیره در کنار یکدیگر باعث جذاب تر شدن قالب های پاورپوینت می شوند. بعضی از اسلاید ها باید دارای رنگ های گرم و جذاب باشند تا ماهیت بی روح و بی جان مطالب را گرم تر نمایند. رنگ های گرم مانند قرمز، زرد و صورتی می توانند نظر مخاطب را بیشتر به خود جلب نمایند و در همین زمان محتوای اسلاید ها را به راحتی می توان به مخاطب ارائه داد.

بخوانید:
چگونه اسلاید تشکر در پاورپوینت بسازیم؟

همچنین در برخی از اسلاید ها که دارای محتوایی بسیار مهم و کلیدی می باشند، استفاده از رنگ ها و طرح های با مزاج گرم منجر به عدم ارائه خوب می شود. پس باید در چنین اسلایدهایی از رنگ های سرد مانند آبی و سبز یا رنگ های خنثی مانند خاکی، بژ و خاکستری استفاده شود.

 

قالب آماده پاورپوینت رایگان

 

تصاویر و انیمیشن ها نیز می توانند در قدرت ارائه مطالب بسیار تاثیر گذار باشند. به عنوان مثال در نظر بگیرید که می توان یک تصویر بسیار گنگ و نا مفهوم را توسط یک انیمیشن بسیار جذاب برای مخاطب مفهومی تر جلوه داد و همچنین همان تصویر را می توان بدون در نظر گرفتن انیمیشن خاص، نامفهوم کنار گذاشت.

اهمیت قالب های رایگان پاورپوینت

قالب های رایگان و آماده پاورپوینت برای ارائه های مختلف بسته به موضوع ارائه، تعداد مخاطبان، سطح دانایی مخاطبان، سطح تسلط ارائه دهنده و غیره متفاوت می باشند و در هر زمینه به صورت تخصصی و حرفه ای طراحی می شوند. همچنین به علت

به طور کلی می توان قدرت ارائه مخاطبان را توسط قالب های پاورپوینت، تقویت یا تضعیف نمود. حال آنکه یک طراح حرفه ای از یک قالب آماده و رایگان پاورپوینت استفاده می نماید، تصمیم دارد در وقت خود صرفه جویی کند و در واقع یک قالب بسیار حرفه ای را دانلود نماید.

بخوانید:
انتخاب رنگ مناسب در قالب پاورپوینت

اکنون می توان قالب های بسیار کاربردی و حرفه ای را که به صورت تخصصی در ۲۵ دسته بندی کاملاً متفاوت برای رشته های مختلف طراحی شده اند و به صورت رایگان در وب سایت ما قرار گرفته اند را دانلود کرده و در اسلایدهای خود به صورت حرفه ای مورد استفاده قرار دهید.