چگونه با موبایل پاورپوینت بسازیم؟

امتیاز 4.17 ( 6 رای )

پاورپوینت همواره به عنوان یکی از بهترین شیوه های ارائه کسب و کار و دانشجویی به شمار می رود. قالب پاورپوینت برای داشتن کلماتی خلاصه از توضیح یک متن بزرگ را باید شامل شود و امروزه ساخت پاورپوینت با استفاده از موبایل در دسترس شما می باشد. تم پاورپوینت را می توانید دانلود کنید و مورد استفاده قرار دهید.

اما کسانی که به کامپیوترهای ویندوزی یا لینوکسی برای ساخت پاورپوینت دسترسی ندارند از چه راهی می توانند پاورپوینت درست کنند؟

در ادامه به جواب این سوال می پردازیم. بسیاری از نرم افزارها امروزه برای اندروید و iOS درست شده اند و مورد استفاده می باشند که از جمله مهمترین آنها می توان به پاورپوینت موبایل عرضه شده توسط مایکروسافت اشاره نمود. در این مقاله به بررسی نرم افزارها می پردازیم و در انتها آموزش ساخت پاورپوینت با یکی از همین نرم افزارها را به شما ارائه خواهیم نمود.

 

mrppt ir How to create PowerPoint with mobile one -ساخت پاورپوینت با موبایل, ساخت پاورپوینت با گوشی, چگونه با موبایل پاورپوینت بسازیم, چگونگی ساخت پاورپوینت با گوشی, ایجاد پاورپوینت در موبایل

 

نرم افزار و قالب پاورپوینت آماده برای موبایل

امروزه بسیاری از نرم افزارها در دنیای موبایل های اندرویدی و iOS وجود دارند که برای آماده کردن پاورپوینت مورد استفاده می باشند. از شاخص ترین این نرم افزارها می توان به Microsoft PowerPoint اشاره نمود که برای ساخت فایل های PPTX توسط موبایل های اندرویدی و iOS مورد استفاده قرار می گیرند. این نرم افزار با حجم کمی در بازار عرضه شده است و قابلیت استفاده به صورت آفلاین نیز در آن تعبیه شده است.

 

بخوانید:
اصول ساخت پاورپوینت حرفه ای

 

در کنار آن می توانید از قالب ها و تم پاورپوینت آماده عرضه شده در آن نیز استفاده نمایید که در زیباسازی فضای پاورپوینت شما دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد و یا از نرم افزارهای دیگری از جمله Google Slides که نرم افزاری آنلاین است استفاده کنید و یا از WPS Office + PDF استفاده نمایید که هر کدام از این نرم افزارها دارای کارایی مناسبی جهت ساخت پاورپوینت با استفاده از موبایل می باشند. در ادامه به شما در دو مرحله ساخت فایل پاورپوینت با استفاده از نرم افزار مایکروسافت پاورپوینت را آموزش می دهیم. البته بهتر است کار با این نرم افزار و قالب پاورپوینت را خودتان شروع کنید تا بهتر بتوانید یاد بگیرید.

 

mrppt ir How to create PowerPoint with mobile 2 -ساخت پاورپوینت با موبایل, ساخت پاورپوینت با گوشی, چگونه با موبایل پاورپوینت بسازیم, چگونگی ساخت پاورپوینت با گوشی, ایجاد پاورپوینت در موبایل

 

نرم افزار مایکروسافت پاورپوینت برای موبایل

قالب پاورپوینت که توسط مایکروسافت تولید شده و قابلیت نصب برای گوشی های اندرویدی و محصولات اپل را دارد را می توانید به راحتی دانلود نمایید. این نرم افزار حجم زیادی ندارد و می توانید به راحتی از آن استفاده نمایید. برای استفاده نیازی به آنلاین بودن شما وجود ندارد و به صورت آفلاین نیز این نرم افزار کارایی مناسبی را برای شما خواهد داشت.

 

بخوانید:
۳۱۰ تصویر بسم الله الرحمن الرحیم برای پاورپوینت

 

مایکروسافت پاورپوینت به شما تمامی امکانات مربوط به اضافه کردن اشیا، المان ها و انیمیشن ها را می دهد و گزینه ای بسیار مناسب برای دانشجویانی می باشد که می خواهند نرم افزار پاورپوینت را بر روی دیتاشو اجرا نمایند. همچنین کسانی که می خواهند نمودارهای کاری خود را در پاورپوینت موبایلی رسم کنند و در اسلایدهای گوناگون آنها را نمایش دهند می توانند از این نرم افزار استفاده کنند. در انتها نیز می توانید فایل PPTX مربوطه را دریافت و مشاهده نمایید. همچنین قابلیت اینکه بتوانید فایل های ساخته شده پاورپوینت از گذشته را باز کنید و ویرایش نمایید با استفاده از این نرم افزار برای شما امکان پذیر می باشد.

 

mrppt ir How to create PowerPoint with mobile 3 -ساخت پاورپوینت با موبایل, ساخت پاورپوینت با گوشی, چگونه با موبایل پاورپوینت بسازیم, چگونگی ساخت پاورپوینت با گوشی, ایجاد پاورپوینت در موبایل

 

چگونه پاورپوینت مناسب تهیه کنیم؟

یکی از اصلی ترین دغدغه ها در کار با قالب پاورپوینت را می توان عدم توانایی در درک موضوع توسط کاربر دانست. قالب پاورپوینت نباید حاوی کلمات بسیار زیادی باشد و بهتر است تنها سرتیترها توسط دانشجو یا صاحب کسب و کار آماده شود و سپس تمامی آنها در زمان ارائه توضیح داده شود. استفاده از عکس و نمودار نیز از دیگر قابلیت هایی است که این نرم افزار در اختیار شما می گذارد و می توانید با استفاده به جا از آنها بهترین پاورپوینت ها را ایجاد نمایید. سعی کنید تعداد اسلایدهای خود را مدیریت کنید و از اضافه کردن اسلایدهای بیهوده در این روش خودداری نمایید.